Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Класна стая

4 posters

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Go down

Класна стая Empty Класна стая

Писане  Соусуке Танаши Вто Яну 27, 2009 1:30 pm

Академистите получаваха генин-лентите си тук с много труд...
Соусуке Танаши
Соусуке Танаши
Admin
Admin

Брой мнения : 406
Age : 28
Registration date : 08.01.2009

Информация за героя
Чакра: 10
Чакра Стил: Въздушна Въздушна
Втори Чакра Стил:

https://mmmm.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Класна стая Empty Re: Класна стая

Писане  Зако Нога Вто Яну 27, 2009 6:50 pm

Зако дойде седна най вкрая остави запалката на чина и заби поглед в надписа и...
Зако Нога
Зако Нога
Генин
Генин

Брой мнения : 61
Registration date : 11.01.2009

Информация за героя
Чакра: 35
Чакра Стил: Водна Водна
Втори Чакра Стил: Въздушна Въздушна

Върнете се в началото Go down

Класна стая Empty Re: Класна стая

Писане  Тсунаде Вто Яну 27, 2009 6:53 pm

Един сенсей влеза с гръм и трясък в стаята, огледа момчето и му каза:
- Я да ставаш веднага, някой казвал ли ти е да сядаш Question Предстви се веднага.
Сенсеят явно беше ядосан, той по принцип не бе такъв, но всичко се случваше.
Тсунаде
Тсунаде
Генин
Генин

Брой мнения : 242
Age : 29
Registration date : 16.01.2009

Информация за героя
Чакра: 56
Чакра Стил: Въздушна Въздушна
Втори Чакра Стил: Светкавична Светкавична

Върнете се в началото Go down

Класна стая Empty Re: Класна стая

Писане  Зако Нога Вто Яну 27, 2009 7:11 pm

Зако стана още по ядосан отиде до него и му извика:Аз съм зако нога на 16 години мечтая някой ден да стана майстор в тайджуцуто.Ами вие кой сте ве мърлйо??

ПП:Сори за обидата,,,
Зако Нога
Зако Нога
Генин
Генин

Брой мнения : 61
Registration date : 11.01.2009

Информация за героя
Чакра: 35
Чакра Стил: Водна Водна
Втори Чакра Стил: Въздушна Въздушна

Върнете се в началото Go down

Класна стая Empty Re: Класна стая

Писане  Соусуке Танаши Вто Яну 27, 2009 7:15 pm

-Катон:Хоусенка но джутсу !!!-сенсеят му изпепелидрехите и той остана по боксерки-научи се на респект към хората с по висок ранк.Сега започвай с Хенге,куче !!
Соусуке Танаши
Соусуке Танаши
Admin
Admin

Брой мнения : 406
Age : 28
Registration date : 08.01.2009

Информация за героя
Чакра: 10
Чакра Стил: Въздушна Въздушна
Втори Чакра Стил:

https://mmmm.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Класна стая Empty Re: Класна стая

Писане  Зако Нога Вто Яну 27, 2009 7:36 pm

Зако се изчерви и каза:Ей това са боксерките ми на сърчица..След това зако отиде като се бе хванал за срамежливите места той започна да събира чакра като я събра я концентрира и направи няколко сиила и каза:Хенге но джуцу.След опита само отиде взе една голяма кърпа и я завърза около кръста си.След това си каза;Още един опит няма да ми навреди.Той отново започна да събира чакра концентрира я и направи сииловете и каза:Хенге но джуцу..След опита ой седна и започна да да гледа като уплашено псе..
Зако Нога
Зако Нога
Генин
Генин

Брой мнения : 61
Registration date : 11.01.2009

Информация за героя
Чакра: 35
Чакра Стил: Водна Водна
Втори Чакра Стил: Въздушна Въздушна

Върнете се в началото Go down

Класна стая Empty Re: Класна стая

Писане  Тсунаде Вто Яну 27, 2009 7:38 pm

Evil or Very Mad Не успя
Сенсеят се усмихна, и му каза:
- Я покажи на какво си способен де, това го може и баба ми.
Тсунаде
Тсунаде
Генин
Генин

Брой мнения : 242
Age : 29
Registration date : 16.01.2009

Информация за героя
Чакра: 56
Чакра Стил: Въздушна Въздушна
Втори Чакра Стил: Светкавична Светкавична

Върнете се в началото Go down

Класна стая Empty Re: Класна стая

Писане  Зако Нога Вто Яну 27, 2009 7:46 pm

Зако се ядоса и каза:Да ама моята баба ще бие вашата и се засмя като наум си каза:ДАНО да не напраи пак катон че ще ме остави без дрехи..След това отново излезе отпред и започна да събира чакра момчето я разпреди след това момчето направи много бързо сииловете и каза:Хенге но джуцу като искаше да се превърне в много яко момиче.,След опита си бе потен и си каза:Още един опит бе песче след това започна да събира чакрата си като тя се виждаше с невъоражено око и от 5 метра.Той изведнъж много рязко направи сииловете и каза:Хенге но джуцу със замисъл да се превърне в яко момиче с руса косица.Той видя че вече се бе уморил и си каза:Ох ох алкохола води до бързо измаряне.И седна отново като заби главата си в чина от умора..Той само хвана здраво с едната си ръка кръста а с другата запалката и каза:Ей сенсей така и неразбрах името ви като се надигна се бе насълзил леко..
Зако Нога
Зако Нога
Генин
Генин

Брой мнения : 61
Registration date : 11.01.2009

Информация за героя
Чакра: 35
Чакра Стил: Водна Водна
Втори Чакра Стил: Въздушна Въздушна

Върнете се в началото Go down

Класна стая Empty Re: Класна стая

Писане  Тсунаде Вто Яну 27, 2009 7:49 pm

Сенсеят се засмя грамогласно, и каза:
- Продължавай, продължавай, за сега не си успял.
Тсунаде
Тсунаде
Генин
Генин

Брой мнения : 242
Age : 29
Registration date : 16.01.2009

Информация за героя
Чакра: 56
Чакра Стил: Въздушна Въздушна
Втори Чакра Стил: Светкавична Светкавична

Върнете се в началото Go down

Класна стая Empty Re: Класна стая

Писане  Тсунаде Вто Яну 27, 2009 8:09 pm

Тсунаде пристигна в стаята и се огледа за сенсеят си.
Тсунаде
Тсунаде
Генин
Генин

Брой мнения : 242
Age : 29
Registration date : 16.01.2009

Информация за героя
Чакра: 56
Чакра Стил: Въздушна Въздушна
Втори Чакра Стил: Светкавична Светкавична

Върнете се в началото Go down

Класна стая Empty Re: Класна стая

Писане  Соусуке Танаши Вто Яну 27, 2009 8:11 pm

Сенсеят дойде усмихнат и даде знак да се представи.
Соусуке Танаши
Соусуке Танаши
Admin
Admin

Брой мнения : 406
Age : 28
Registration date : 08.01.2009

Информация за героя
Чакра: 10
Чакра Стил: Въздушна Въздушна
Втори Чакра Стил:

https://mmmm.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Класна стая Empty Re: Класна стая

Писане  Тсунаде Вто Яну 27, 2009 8:15 pm

Цунаде каза:
- Аз съм Тсунаде, на 14 години, искам да стана силно Шиниби и за това ще се труда усилено, имам една мечта и това е някои ден да стане Хокаге, като дядо си(Първият Хокаге) и като чичо ми (Вторичт Хокаге.)
Тсунаде
Тсунаде
Генин
Генин

Брой мнения : 242
Age : 29
Registration date : 16.01.2009

Информация за героя
Чакра: 56
Чакра Стил: Въздушна Въздушна
Втори Чакра Стил: Светкавична Светкавична

Върнете се в началото Go down

Класна стая Empty Re: Класна стая

Писане  Зако Нога Вто Яну 27, 2009 9:02 pm

ЗАко видя момичето и си каза:Опс аз сега съм само по бельо как може да имам такъв късмет..След това той излезе отново отпред и каа:Ей сенсей така и неразбрах името ви,но ще ви покажа какво мога.Той започна да заспава в стойката си и започна да регенерира чакрата си.След тован аправи няколко сиила и каза:Хенге но джуцу.След това момчето почти грохна,но не се отказа той започна да събира чакра като я събра я регенерира много бързо и направи незабележимо знаците и каза:Хенге но джуцу.След опита седна много бързо че момичето да бе го види.Той седна хвана запалката и кръста си започна да се моли на господ и си казваше:Татко където и да си знай че някой ден ще стана майстор на тайджуцу като теб..След тези думи се нсълзи доста и заби глава в чина като неискаше новодошлото момиче да го види в такова слабо състояние.А навън клоните и листата в селото скрито в листата танцуваха а пясъка и камъните се гърчиха от този голям вятър. Момчето се поогледа и видя колко е прекрасно навън и искаше точно сега да бе там,но да бе облечен а не само по бельо.И с някаква кърпа на която имаше патенце посредата на предницата.Момчето се изчерви в присъствието на момичето и се покри доста добре той си помисли:Дано да не ме е видяло ,че става лошо...
Зако Нога
Зако Нога
Генин
Генин

Брой мнения : 61
Registration date : 11.01.2009

Информация за героя
Чакра: 35
Чакра Стил: Водна Водна
Втори Чакра Стил: Въздушна Въздушна

Върнете се в началото Go down

Класна стая Empty Re: Класна стая

Писане  Тсунаде Вто Яну 27, 2009 9:09 pm

Evil or Very Mad Отново без резултат
Тсунаде
Тсунаде
Генин
Генин

Брой мнения : 242
Age : 29
Registration date : 16.01.2009

Информация за героя
Чакра: 56
Чакра Стил: Въздушна Въздушна
Втори Чакра Стил: Светкавична Светкавична

Върнете се в началото Go down

Класна стая Empty Re: Класна стая

Писане  Зако Нога Сря Яну 28, 2009 9:52 am

Зако се ядоса той излезе замалко от стаята и след секунди се върна с панталони и потник.Той отиде до сенсеят отдалечи се на около 5 метра от него поогледа из стаята за хора който да му се подиграват той видя само едно леко срамежливо момиче и си каза:Ами дано да не ми се смее.След това започна да събира чакра с един сиил.След това я концентрира и направи сииловете като каза:Хенге но джуцу той видя че няма никакъв пушек и се ядоса още повече.Той отново започна отначало с всичко направи сиила за събиране на чакра разпредели я и извика:Хенге но джуцу.След това седна отново на мястото си и хвана запалката на баща си и я стискаше здраво.След това отново погледна лицата на хокагетата и си каза:Дано един ден да сната хокаге което е най-добро в тайджуцуто.След това се усмихна а няколко сълзи се стичахаа по лицето му.Той заби глава в чина и чакаше сенсеят да му каже кво е направил с опита си или да го накара да прави нещо друго..
Зако Нога
Зако Нога
Генин
Генин

Брой мнения : 61
Registration date : 11.01.2009

Информация за героя
Чакра: 35
Чакра Стил: Водна Водна
Втори Чакра Стил: Въздушна Въздушна

Върнете се в началото Go down

Класна стая Empty Re: Класна стая

Писане  Соусуке Танаши Сря Яну 28, 2009 10:32 am

Зако:Появи се лек дим,който бързо изчезна....

Тсунаде:Добре,момиче...Започвай с Хенге...
Соусуке Танаши
Соусуке Танаши
Admin
Admin

Брой мнения : 406
Age : 28
Registration date : 08.01.2009

Информация за героя
Чакра: 10
Чакра Стил: Въздушна Въздушна
Втори Чакра Стил:

https://mmmm.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Класна стая Empty Re: Класна стая

Писане  Тсунаде Сря Яну 28, 2009 12:25 pm

Цунаде каза:
- Хай, сенсей.
Момичето наблюдаваше как Зако, учи вече толкова време техниака си и каза:
- Леле, боже, еми и ако аз се забавя толкова време. Не, не, не мога да си позволя това нещо, аз трябва да успея и да се дам всичко от себе си, за да успея да изпълня мечтата си. Аз няма да се предам, независимо какво ще стане. Все пак, мечтата ми е някой ден да стана Хокаге.
В този миг, Цунаде се усмихна широко. По принцип, Цунаде не бе от търпеливите хора, но сега даже самата тя, не можеше да разбере какво се случва. Тя бе хладнокръвна и не бе нервирана изобщо. Може би, все още не бе опознала живота на едно Шиноби, но тя се надяваше да се случи, колкото се може по-бързо. Цунаде опита веднага да направи Хенге. Но може би заради подценяването на техниката тя не успя. Засрамена Цунаде събра чакра в ръцете си съсредоточи се и извика Хенге. Опитът отново беще неуспещен но този път тя беше решена и повярва в себе си. Цунаде събра чакра в ръцете си, концентрирая и извика силно Хенге........
Цунаде никога не бе била толкова решена да успее и за това отново се захвана да учи техниата си.
Първо се концетрира и започна да събира чакра, след като събра едно доста голямо количество, тя я отправи към ръцете си, като я разпредели по-равно между тях. След това я концетрира, направи сииловете и извика:
- Хенге...
Тсунаде
Тсунаде
Генин
Генин

Брой мнения : 242
Age : 29
Registration date : 16.01.2009

Информация за героя
Чакра: 56
Чакра Стил: Въздушна Въздушна
Втори Чакра Стил: Светкавична Светкавична

Върнете се в началото Go down

Класна стая Empty Re: Класна стая

Писане  Соусуке Танаши Сря Яну 28, 2009 12:26 pm

Нищо...
Соусуке Танаши
Соусуке Танаши
Admin
Admin

Брой мнения : 406
Age : 28
Registration date : 08.01.2009

Информация за героя
Чакра: 10
Чакра Стил: Въздушна Въздушна
Втори Чакра Стил:

https://mmmm.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Класна стая Empty Re: Класна стая

Писане  Тсунаде Сря Яну 28, 2009 12:46 pm

Цунаде се концетрира, тя бе решена да успее, да се справи с това умение, независимо какво се случи. Тя не бе силна и за това много искаше да стане силна и да докаже на света на какво е готова. Младото момиче искаше да успее и да се справи и за това продължи моментално, да учи отново.
Първо се концетрира и започна да събира чакра. След като събра едно доста голямо количество, тя се концетрира и концетрира чакрата си. Отправи я към ръцете си и там я разпредели по-равно между тях. Направи сииловете и извика:
- Хенге но джутцу.
Цунаде продължаваше да учи с голямо желание, тази техника. Първо се концетрира и започна да събира чакра, след като събра едно доста голямо количество, се концетрира и концетрира чакрата си отправи я към ръцете си и там я концетрира отново. Направи сииловете и извика:
- Хенге.
Тсунаде
Тсунаде
Генин
Генин

Брой мнения : 242
Age : 29
Registration date : 16.01.2009

Информация за героя
Чакра: 56
Чакра Стил: Въздушна Въздушна
Втори Чакра Стил: Светкавична Светкавична

Върнете се в началото Go down

Класна стая Empty Re: Класна стая

Писане  Зако Нога Сря Яну 28, 2009 4:33 pm

Зако се ядоса и си каза:Няма да позволя да ме изпревари едно момиче.След което остави запалката на баща си в джоба си стана отиде до сенсеят си и тсунаде той започна да събира чакрата си събра достатъчно след това направи няколко хенд сиила и каза:Хенге но джуцу.След опита си се поогледа и каза:Ами сега пак ще съм аз после ще е момичето с русата коса.След което той отново застана в невиждана досега стойка след това започна да събира чакра и направи няколко сиила след това каза:Хенге но джуцу(джуцу трансформация)И се молеше да има някакъв напредък.Момчето седна на първият чин до вратата и се огледа наоколо.Той леко се надяваше момичето да не успее..След това видя времето навън и видя че вратата е отворена и отвън тичаха щастливи деца с банданата на коноха той видя ,че няколко деца който се радваха на банданите и видя че по различен начин си ги слагат.Едно момче си я сложи на кракът друго на кръста третото си го сложи като шапка.Той забеляза едно срамежливо момиче с бандана което си го сложи на челото като искаше да прикрие някакъв белг или нещо друго.Също видя че всички и се подиграват той се ядоса и им каза:Оставете това момиче намира какво ви е направило след това стана и се подпря на вратата...
Зако Нога
Зако Нога
Генин
Генин

Брой мнения : 61
Registration date : 11.01.2009

Информация за героя
Чакра: 35
Чакра Стил: Водна Водна
Втори Чакра Стил: Въздушна Въздушна

Върнете се в началото Go down

Класна стая Empty Re: Класна стая

Писане  Тсунаде Сря Яну 28, 2009 5:49 pm

Всичко вървеше по план, за Зако, само че след малко отново изчезна.
Тсунаде
Тсунаде
Генин
Генин

Брой мнения : 242
Age : 29
Registration date : 16.01.2009

Информация за героя
Чакра: 56
Чакра Стил: Въздушна Въздушна
Втори Чакра Стил: Светкавична Светкавична

Върнете се в началото Go down

Класна стая Empty Re: Класна стая

Писане  Зако Нога Сря Яну 28, 2009 6:01 pm

Зако се ядоса той отново застана пред сенсеят си той застана в невероята поза която не бе виждана никога до сега.Момчето чустваше че ще успее все някога.Той започна да събира чакра направи няколко сиила и каза с неворятна смелост:Хенге но джуцу.След опита си той започна да диша с голяма труднос,но все пак успя да събере смелост за втори опит..Той отново застана в неговата си поза и започна да събира чакра след това я концентрира и каза:Хенге но джуцу.След опита си той седна отново на първия чин до вратата и отново гледаше как се закачаха с оновоа момиче.На момчета му дойде до гуша,но запази самоубладание..Той стисна запалката на баща си здраво...
Зако Нога
Зако Нога
Генин
Генин

Брой мнения : 61
Registration date : 11.01.2009

Информация за героя
Чакра: 35
Чакра Стил: Водна Водна
Втори Чакра Стил: Въздушна Въздушна

Върнете се в началото Go down

Класна стая Empty Re: Класна стая

Писане  Тсунаде Сря Яну 28, 2009 6:03 pm

Успя, сенсеят се усмихна и каза:
- Сега отивай в салона за тренировки, там ще ти кажат какво да правиш.
Тсунаде
Тсунаде
Генин
Генин

Брой мнения : 242
Age : 29
Registration date : 16.01.2009

Информация за героя
Чакра: 56
Чакра Стил: Въздушна Въздушна
Втори Чакра Стил: Светкавична Светкавична

Върнете се в началото Go down

Класна стая Empty Re: Класна стая

Писане  Соусуке Танаши Сря Яну 28, 2009 7:41 pm

Тсунаде : Почти нищо...
Соусуке Танаши
Соусуке Танаши
Admin
Admin

Брой мнения : 406
Age : 28
Registration date : 08.01.2009

Информация за героя
Чакра: 10
Чакра Стил: Въздушна Въздушна
Втори Чакра Стил:

https://mmmm.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Класна стая Empty Re: Класна стая

Писане  Тсунаде Сря Яну 28, 2009 7:52 pm

Цунаде бе притеснена, тя много искаше да успее, да се справи с тази техника. Младото момиче бидя вече колко време Зако, учеше техниката си и че най-после я свърши. Цунаде много се притесняваше от това, да не би да не успее навреме да научи техниакта си. Младото момиче искаше да учи и да учи. Тя не знаеше какво и става, но вече започваше да се нервира. В този момент се виждаше истинската Цунаде, силна духум и на яве, изобщо непритеснителна и с голямо желание за успех. Много лесно разпаляща се и много бързо се ядосва. Тя не търпи точти никакви критики, и понякога това и играеше много лоша роля. Но въпреки недостатъцитите си, Цунаде бе решена да успее, рано или ръсно.
Цунаде бе повече от решена и каза:
- Ам, как така Почти нищо, ама не можи така, аз ще успея да се справи с тази смотана техника. Ще дам всичко от себе си и няма да се предам.
И така Цунаде отново започна да учи техниакта си. Момичето бе нетърпеливо и с много голямо желание да се справи.
И за това започна.
Първо се концетрира и каза:
- Амммнннн, леле ама тфа не върши работа, само ме кара да се смея.
Точно когато изрече тези думи, Цунаде изпадна в бурен смях. Тя не можеше да се спре.
Но не след дълго, го нарави. Съсредоточи се и започна да се концетрира както си бе свикнала. И не след дълго успя да се концетрира, след това започна да събира чакра. Тъйкато нямаше много, успя доста бързо да я концетрира и да я отправи към ръцете си. След като направи и това. Концетрира чакрата си, направи сииловете и извика:
- Я вижте това сенсей и извика:
- Хенге но джутцу.
Тсунаде
Тсунаде
Генин
Генин

Брой мнения : 242
Age : 29
Registration date : 16.01.2009

Информация за героя
Чакра: 56
Чакра Стил: Въздушна Въздушна
Втори Чакра Стил: Светкавична Светкавична

Върнете се в началото Go down

Класна стая Empty Re: Класна стая

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите